Delikatesy ( fr. délicatesse lub niem. Delikatesse) – wykwintne, niecodzienne, wyszukane artykuły spożywcze. Słowo to ma kilka synonimów, o zbliżonym znaczeniu: specjały, frykasy, delicje, rarytasy, przysmaki, smakołyki.

UniDeli

Od ponad 10 lat z sukcesem zaopatrujemy warszawski rynek gastronomiczny w wysokiej jakości pieczywo marki Maison du ble. Pozytywne opinie zadowolonych klientów restauracji i hoteli, którzy mieli okazję próbować naszych produktów, stanowią zachętę i inspirację do dalszego rozwoju.

Zdecydowaliśmy się na kolejny krok…

Uruchamiamy delikatesy internetowe UniDeli.

Zespół

UniDeli to grupa młodych i entuzjastycznych osób, które kochają dobre pieczywo, ekologiczny styl życia i nowoczesne media. Nie boimy się wyzwań. Cechuje nas pomysłowość, wyobraźnia i wszechstronność. Stale rozwijamy się i poszukujemy inspirujących nowości i nietuzinkowych produktów.

Nasze pasje przekształcamy w pracę.

Sklep

W ostatnich latach nawiązaliśmy współpracę z firmami, które produkują ekologiczną, wysokiej jakości żywność. Wybraliśmy najciekawsze pozycje z ich portfolio i włączyliśmy je do naszej oferty. Dzięki temu powstała niebanalna i dostępna dla każdego kolekcja UniDeli, idealna propozycja dla osób ceniących sobie jakość i wyjątkowość.

Postanowiliśmy nie korzystać z tradycyjnych kanałów dystrybucji. Nasze produkty są dostępne wyłącznie w sklepie UniDeli. Pragniemy w pełni wykorzystywać niezwykłe możliwości Internetu i sieci społecznościowych.

Wierzymy głęboko, że na rynku jest zapotrzebowanie na tego typu inicjatywy.

Aby otrzymywać od nas aktualne informacje na temat produktów, promocji i wydarzeń, zapisz się do naszego Newslettera.